Famexx Hakkında

FAMEXX şirketi, 2014 yılında nargile kullanıcılarına daha sağlıklı çözümler üretmek amacıyla kuruldu. Sektörde ilkleri üreten, yenilikler getiren ve bunları yaparken de sağlığı herşeyin önünde tutan bir anlayışı benimsedik ve bu prensiple üretmeye devam ediyoruz.

Nargile sevenleri ortak ürünleri paylaşma gereksiniminden kurtaran, yenilikçi ürün gamı ile bir Türk markası FAMEXX güvenin adresidir. Nargile şişesinden lülesine, köz ocağına, marpucundan sipsisine, kadar sağlıkla keyif almanızı sağlayan ürünlerin kalite teminatı FAMEXX’dir. Her bir ürünümüzü özel kılan patentleri FAMEXX’e aittir. Ürünlerimizin hepsi tasarımından paketlenmesine kadar kendi tesisimizde, imkanları zorlayan titizlikle, birebir kontroller ile üretmektedir.

Türkiye’de ilk ve tek yöntem patenti olan şekerli sipsilerimiz, şeker ve mentolle tatlandırılarak, tansiyon düşmesi yaşamadan keyfinizin kesintisizliğini sağlar. Bu sebeplede şekerli sipsilerimiz Avrupa ve Türkiye piyasasında talep gören kıymetli ürünlerimizdendir.

Patentli tasarımı ile fark yaratan FAMEXX’in gurur ürünü tek kullanımlık marpuçları birinci sınıf malzemelerden yüksek gramaj, kristal başlık ile üretiyoruz. Yapısını oluşturan F1-12 petken hammadde ile sağlığa zararlı olmayan, kokusuz hortumları ile güven vermektedir.

Hepsini Türkiye’de FAMEXX tesisinde, tek tek el emeği, göz nuru ile imal ettiğimiz Cam marpuçlarımızla kişiye özel keyif sunuyoruz. Tasarımlarındaki detaylar ile kullanıcıya mahsus özellikler yaşatan Cam marpuçlarımız nargile tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

FAMEXX kalitesinin göz alıcı ürünü olan Köz ocakları, taşıdıkları CE sertifikası ile Avrupa piyasasında söz sahibi bir kaliteyi temsil etmektedir.

Patenti ile FAMEXX’e mahsus Cam lülelerimiz ile nargilelerin görünümünü güzelleştiriyor, sıradanlığın sıkıcılığını kalitenin ve tasarımın lüx hislerle aşıyoruz. Cam lülelerin sanatsal güzelliği kullanıcıları cezbediyor ve insanları bu eşsiz zevke çağırıyoruz.

Duman duman keyif çıkarttıran nargile takımlarımızla kullanıcıları bambaşka alemlere götürüyoruz. Paslanmaz çelikten imal edilmiş parçaları, silikon hortumları ve bili mum parçaları ile FAMEXX üretimi olan patentli nargile takımlarımız ile sağlıklı keyif çıkartmayı garanti ediyoruz.

Fabrikamızda makine parkurumuz, yetkin personelimiz, planlama ve üretimde ufuk açan idarecilerimiz ile sektörün taleplerini üst düzeyde karşılıyoruz. Bu sebeple de FAMEXX Türkiye piyasasında lokomotif marka olmanın yanı sıra Orta Doğu, Arap ülkeleri hatta Hindistan’dan başlayarak Avrupa ve Amerika kıtalarına kadar ihracat yapan bir “Dünya Devi” olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Kendi bünyemizde türk markası olarak üretim yapmaktayız. Toplam 45 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Fabrikamız bünyesinde ürettiğimiz ürünlerimiz: Marpuç,Sipsi,Şekerli sipsi,Köz ocağı ve Nargile takımı.